Nano Box Sumo: uspořádali jsme akční souboj vibračních brouků v ringu, který se vejde do kapsy 

26. června 2020

4 minuty čtení

Éra Pokémonů a herních kartiček je už dávno out. U dětí dnes frčí třeba HEXBug Nano brouci, se kterými uspořádáte sumo zápasy. Podívejte se na video a přečtěte si, co tahle hračka všechno umí.

V krabičce, kterou ve vteřině rozložíte na zápasnický ring, jsou schovaní dva Nano brouci a k nim dva papírové převleky. Celkem si vyberete z 60 převleků nebo si na webu výrobce stáhněte šablonu a vytvořte si s dětmi vlastní převleky.

Uspořádejte sumo zápasy v převlecích

V ringu může zápasit třeba král, mimozemšťan, rozzuřená zoubková víla nebo originální zápasník, kterého si děti podle šablony samy nakreslí a slepí.

Stáhněte si šablonu, vybarvujte a vytvořte broukům novou image.

Nano broukům nasadíte papírový převlek, postavíte je do ringu a necháte je bojovat o vítězství. Legrační postavičky se snaží jedna druhou vytlačit z ringu. Když se vám stane, že se brouci rozutečou, už to taková legrace není. Bez převleku totiž vypadají jako opravdový hmyz. 

My jsme do ringu vpustili krále a mimozemšťana. Napínavý souboj! Postavičky se navzájem přetlačují ze strany na stranu, ale svou sílu nakonec prosadil král a nemilosrdně vytlačil mimozemšťana z kola ven.

V balení najdete dva převleky a další si vytvoříte sami.

Místo kartiček hrají děti o přestávkách brouky

Pokud si vzpomínáte na éru kartiček Pokémonů, hokejistů a dalších sběratelských edic, věřte, že dnešní děti slyší na akčnější strávení velké přestávky. Právě proto do školy s oblibou nosí Nano Box Sumo – rozloží ho na lavicích a volný čas tráví pořádáním broučích zápasů.

Uspořádejte zápas s nano brouky. Na koho si vsadíte?

Sumo Box je také ideálním dárkem pro školáky. Hračku koupíte v e-shopech i ve vašem oblíbeném hračkářství.

Dál čtěte:

Kouzelný hlavolam Recent Toys Dynacube: vytvoříte až 100 různých tvarů

Kouzelný hlavolam Recent Toys Dynacube: vytvoříte až 100 různých tvarů

Skvělé logické myšlení a výpočty vám ke hře s Dynacube nebudou nic platné, tenhle hlavolam totiž nemá řešení. Hlavu si budete lámat spíš tím, kterým směrem jím pohnete, abyste vytvořili další z neobvyklých tvarů. Zjistěte s námi, jak při hraní s Dynacube zapojíte představivost a kreativitu.

Vyznejte se v záplavě nano brouků od HEXBug. S naší příručkou si je už nikdy nespletete

Vyznejte se v záplavě nano brouků od HEXBug. S naší příručkou si je už nikdy nespletete

HEXBug nano brouci byli hitem letošních Vánoc. Malé robotické podélné příšerky vibrují a pomocí gumových nožiček realisticky běhají jako opravdový hmyz. Ale je jich tolik druhů, že se v nich nedá skoro vyznat. Všechny jsme je proto prozkoumali a pečlivě sepsali jejich vlastnosti, aby se z vás stali cool rodiče, kteří se v nano broucích hravě vyznají.

Založte dítku sešitek na předsevzetí. Plnění hlídají LEGO kačenky

Založte dítku sešitek na předsevzetí. Plnění hlídají LEGO kačenky

Nákupy v papírnictví jsou pro mnohé stejná vášeň jako pro jiné mlsání v cukrárně. Nevěříte? Zveme vás na malou ochutnávku LEGO zápisníku s ministavebnicí. Zápisník s kačenkami jsme si připravili pro zaznamenávání rodinných dobrodružství a předsevzetí. Mrkněte do článku, jak jsme kačenky nechali hlídat naše zápisy.