Nano Box Sumo: uspořádali jsme akční souboj vibračních brouků v ringu, který se vejde do kapsy

Nano Box Sumo: uspořádali jsme akční souboj vibračních brouků v ringu, který se vejde do kapsy 

26. června 2020

4 minuty čtení

Éra Pokémonů a herních kartiček je už dávno out. U dětí dnes frčí třeba HEXBug Nano brouci, se kterými uspořádáte sumo zápasy. Podívejte se na video a přečtěte si, co tahle hračka všechno umí.

V krabičce, kterou ve vteřině rozložíte na zápasnický ring, jsou schovaní dva Nano brouci a k nim dva papírové převleky. Celkem si vyberete z 60 převleků nebo si na webu výrobce stáhněte šablonu a vytvořte si s dětmi vlastní převleky.

Uspořádejte sumo zápasy v převlecích

V ringu může zápasit třeba král, mimozemšťan, rozzuřená zoubková víla nebo originální zápasník, kterého si děti podle šablony samy nakreslí a slepí.

Stáhněte si šablonu, vybarvujte a vytvořte broukům novou image.

Nano broukům nasadíte papírový převlek, postavíte je do ringu a necháte je bojovat o vítězství. Legrační postavičky se snaží jedna druhou vytlačit z ringu. Když se vám stane, že se brouci rozutečou, už to taková legrace není. Bez převleku totiž vypadají jako opravdový hmyz. 

My jsme do ringu vpustili krále a mimozemšťana. Napínavý souboj! Postavičky se navzájem přetlačují ze strany na stranu, ale svou sílu nakonec prosadil král a nemilosrdně vytlačil mimozemšťana z kola ven.

V balení najdete dva převleky a další si vytvoříte sami.

Místo kartiček hrají děti o přestávkách brouky

Pokud si vzpomínáte na éru kartiček Pokémonů, hokejistů a dalších sběratelských edic, věřte, že dnešní děti slyší na akčnější strávení velké přestávky. Právě proto do školy s oblibou nosí Nano Box Sumo – rozloží ho na lavicích a volný čas tráví pořádáním broučích zápasů.

Uspořádejte zápas s nano brouky. Na koho si vsadíte?

Sumo Box je také ideálním dárkem pro školáky. Hračku koupíte v e-shopech i ve vašem oblíbeném hračkářství.

Dál čtěte:

Recenze: dostaneme se do tajemných puzzle boxů Constantin od Recent Toys?

Recenze: dostaneme se do tajemných puzzle boxů Constantin od Recent Toys?

Hlavolamy od Jeana Clauda Constantina, známého hlavolamového vynálezce, vynikají svými neobvyklými řešeními. Dřevěné puzzle boxy, do kterých schováte třeba tajný vzkaz, nám daly pořádně zabrat. Podařilo se nám některou ze tří tajných skrýší nakonec otevřít?

Uspořádali jsme napínavou jízdu kuliček s houpačkou Hubelino

Uspořádali jsme napínavou jízdu kuliček s houpačkou Hubelino

Se základní stavební sadou Hubelino kuličkodráhy sestavíte podle návodu čtyři varianty drah. Když k ní přidáte rozšiřující sadu Hubelino se dvěma houpačkami, která má navíc 41 stavebních dílků, bude jízda ještě zábavnější. Nechte děti, ať vymyslí, jak rozšířit základní dráhu a uvidíte, jak je napínavá jízda i stavění plné fantazie pohltí. Inspirujte se v článku, jak jsme sadu s houpačkami využili my.

Představujeme: LEGO úložný kufřík na cesty, ideální k babičce nebo do auta

Představujeme: LEGO úložný kufřík na cesty, ideální k babičce nebo do auta

Znáte to. Jakmile vystrčíte nos z bytu, děti si s sebou berou svou oblíbenou hračku. Na každou návštěvu, k babičce nebo dokonce na nákupy. Pokud je to plyšové zvířátko, tak to zas až takový problém není. Panáček policisty z LEGO City i se zátarasem nebo pokojíček pro Friends panenku se ale převáží obtížně. Proto pro vás máme tip, jak si LEGO stavebnice sbalíte i na cesty. Čtěte, jak jednoduché to s LEGO kufříkem je.