Tohle jsme my

Zdravíme, jsme Petr a Tomáš – dva milovníci hraček. Už jako malí kluci jsme mnohem raději než venku trávili čas ve svých pokojíčcích: s hrami nebo stavebnicemi. A pokud alespoň trochu zaváněly technikou, byli jsme v sedmém nebi. To nám zůstalo až do dospělosti.

V roce 2006 jsme si ze zahraničí přivezli první robotickou hračku. Naše děti, manželky i známí z ní byli nadšení, a tak jsme se začali hračkám věnovat víc. Zjistili jsme, že postrádáme místo – byť ve virtuálním prostoru – kde by rodiče našli inspiraci pro výběr hraček. A tak jsme vytvořili Smarťáček

Do party jsme vzali Vendulu, která se svou dcerou Valentinkou testuje hračky i vybavení a předává svoje zkušenosti dál v článcích, rádci i videích.

Hrajte si s námi i vy a vybírejte dětem hračky, které stojí za to.

Létající robot, který sám plave nebo jezdí po pokoji – tak vypadá má vysněná hračka. Mám totiž rád techniku a inteligentní hračky všeho druhu. Nejvíc na nich oceňuji hezký design a kvalitní provedení. U svého syna jsem si ověřil, že nejlepší hračka je taková, která dělá dětem radost opakovaně.

V dětství jsem milovala hračky všeho druhu, hlavně stavebnice a deskovky. A teď se k nim vracím s mými dcerami. S tou starší, sedmiletou Valentinkou, si rády pohrajeme i s interaktivními hračkami. Nejradši jsem, když se pomocí hračky Vali něco naučí a zároveň si užijeme společnou zábavu.

U mě doma najdete hlavně stavebnice, u kterých jsme strávili spoustu času i s mými dětmi. Baví mě totiž celý proces stavění, kdy mi hračka roste pod rukama. U hraček mě vždycky zajímá hlavně nápad – mám rád takové, které děti rozvíjí a se kterými si užijí společnou zábavu i s rodiči.

Jestli máte jakékoliv dotazy nebo tipy na další recenze hraček,
napište nám na e-mail

smartacek@smartlife.cz