Jak jsme si postavili Hubelino střechu nad hlavou, totiž kuličkodráhou

Jak jsme si postavili Hubelino střechu nad hlavou, totiž kuličkodráhou

11. prosinec 2020

3 minuty čtení

Správnému domu prostě nesmí chybět pořádná střecha. Tak jsme si jich z Hubelino stavebnic postavili pro jistotu hned několik. Podívejte se, jak nám stavění šlo, a kam už díky střechám nenaprší.

I když se staví až jako poslední, každý malý inženýr ví, že střecha je základ. V dětských stavebnicích ale kostky na stavbu pořádné střechy často chybí. Právě proto přichází Hubelino se dvěma sadami, ze kterých prckové postaví střechu podle svých představ.

S Hubelino střechou už do žádného domečku nenaprší.

Vyberte si ze 2 sad

  • Malá Hubelino sada obsahuje 68 kostek se 4 typy základních střešních tašek.
  • Velká Hubelino sada se 128 kostkami obsahuje navíc speciální dílky.

Malá sada vám spolehlivě vystačí na zastřešení klasických domečků a chaloupek. S velkou zvládnete i komplikovanější konstrukce. My jsme díky ní postavili dokonce i vikýř.

Vyberte si sadu, ze které postavíte střechu pro chaloupku i honosné sídlo.

Střechy nakombinujete i s dalšími stavebnicemi

Střešní sady Hubelino jsou kompatibilní i se stavebnicemi od jiných výrobců. Malí stavitelé je využijí i při hraní se sadami LEGO Duplo, Buggi, MEGA BLOKS nebo UNICO.

Střecha nemusí ale přikrývat jenom domečky. Prckové s ní oživí třeba i Hubelino kuličkodráhu. Kulička se tak místo do tunelu vydá na vyhlídkovou jízdu domem, věžičkou nebo oknem se stříškou.

Dílky mají jasně červenou barvu, podle které poznají střechu i ti nejmenší.

Všechny kostičky Hubelino jsou vyrobeny v Německu z ekologicky šetrného, kvalitního materiálu, takže zvládnou hraní i několika generací a k mladším ratolestem se jako dědictví dostanou ve slušném stavu.

Pokud máte doma malé inženýry, střešní sady se jim určitě budou hodit do stavebního repertoáru. Koupíte je v každém větším hračkářství nebo na e-shopech.

Podívejte se na další videa na našem YouTube kanále nebo rovnou klikněte na odebírat, ať už vám žádné video neuteče.