Jak jsme si postavili Hubelino střechu nad hlavou, totiž kuličkodráhou

Jak jsme si postavili Hubelino střechu nad hlavou, totiž kuličkodráhou

11. prosinec 2020

3 minuty čtení

Správnému domu prostě nesmí chybět pořádná střecha. Tak jsme si jich z Hubelino stavebnic postavili pro jistotu hned několik. Podívejte se, jak nám stavění šlo, a kam už díky střechám nenaprší.

I když se staví až jako poslední, každý malý inženýr ví, že střecha je základ. V dětských stavebnicích ale kostky na stavbu pořádné střechy často chybí. Právě proto přichází Hubelino se dvěma sadami, ze kterých prckové postaví střechu podle svých představ.

S Hubelino střechou už do žádného domečku nenaprší.

Vyberte si ze 2 sad

  • Malá Hubelino sada obsahuje 68 kostek se 4 typy základních střešních tašek.
  • Velká Hubelino sada se 128 kostkami obsahuje navíc speciální dílky.

Malá sada vám spolehlivě vystačí na zastřešení klasických domečků a chaloupek. S velkou zvládnete i komplikovanější konstrukce. My jsme díky ní postavili dokonce i vikýř.

Vyberte si sadu, ze které postavíte střechu pro chaloupku i honosné sídlo.

Střechy nakombinujete i s dalšími stavebnicemi

Střešní sady Hubelino jsou kompatibilní i se stavebnicemi od jiných výrobců. Malí stavitelé je využijí i při hraní se sadami LEGO Duplo, Buggi, MEGA BLOKS nebo UNICO.

Střecha nemusí ale přikrývat jenom domečky. Prckové s ní oživí třeba i Hubelino kuličkodráhu. Kulička se tak místo do tunelu vydá na vyhlídkovou jízdu domem, věžičkou nebo oknem se stříškou.

Dílky mají jasně červenou barvu, podle které poznají střechu i ti nejmenší.

Všechny kostičky Hubelino jsou vyrobeny v Německu z ekologicky šetrného, kvalitního materiálu, takže zvládnou hraní i několika generací a k mladším ratolestem se jako dědictví dostanou ve slušném stavu.

Pokud máte doma malé inženýry, střešní sady se jim určitě budou hodit do stavebního repertoáru. Koupíte je v každém větším hračkářství nebo na e-shopech.

Podívejte se na další videa na našem YouTube kanále nebo rovnou klikněte na odebírat, ať už vám žádné video neuteče.

Dál čtěte:

Seznamte se: na scénu přijíždí MoBot Fetch od HEXBug

Seznamte se: na scénu přijíždí MoBot Fetch od HEXBug

Během minulých recenzí jsme se setkali už s několika roboty, ale žádný nebyl tak roztomilý jako tenhle. Jmenuje se Fetch a patří do zbrusu nové party MoBotů od HEXBug. Podívejte se, jak dopadlo naše seznamování a v čem kromě roztomilého kukuče Fetch vyniká.

LEGO maniaci vyráží na chatu se správnou výbavou

LEGO maniaci vyráží na chatu se správnou výbavou

Víkend u babičky, na chatě nebo výlet na hrad Bouzov vyžaduje pořádnou přípravu. Zabalte si sváču, sluneční brýle, hřeben, žabky a pár kaček jako my do stylové LEGO výbavy. My sladili peněženku s toaletní taštičkou, boxem na svačinu, vakem na plavky i s LEGO batohem, do kterého jsme všechno sbalili. Mrkněte, jak nám chystání šlo.

Vypustili jsme robotické ploštice HEXBug Beetle na závodní dráhu

Vypustili jsme robotické ploštice HEXBug Beetle na závodní dráhu

Závodění nás prostě baví. A tím, že se s roboplošticemi HEXBug Beetle dobře známe, bylo načase, vypustit je na závodní dráhu. Zrovna tyhle robopotvůrky ale na akční běh moc neužije. Podívejte se sami, jak v netradičním překážkovém závodě obstály.