Jak jsme si postavili Hubelino střechu nad hlavou, totiž kuličkodráhou

11. prosinec 2020

3 minuty čtení

Správnému domu prostě nesmí chybět pořádná střecha. Tak jsme si jich z Hubelino stavebnic postavili pro jistotu hned několik. Podívejte se, jak nám stavění šlo, a kam už díky střechám nenaprší.

I když se staví až jako poslední, každý malý inženýr ví, že střecha je základ. V dětských stavebnicích ale kostky na stavbu pořádné střechy často chybí. Právě proto přichází Hubelino se dvěma sadami, ze kterých prckové postaví střechu podle svých představ.

S Hubelino střechou už do žádného domečku nenaprší.

Vyberte si ze 2 sad

  • Malá Hubelino sada obsahuje 68 kostek se 4 typy základních střešních tašek.
  • Velká Hubelino sada se 128 kostkami obsahuje navíc speciální dílky.

Malá sada vám spolehlivě vystačí na zastřešení klasických domečků a chaloupek. S velkou zvládnete i komplikovanější konstrukce. My jsme díky ní postavili dokonce i vikýř.

Vyberte si sadu, ze které postavíte střechu pro chaloupku i honosné sídlo.

Střechy nakombinujete i s dalšími stavebnicemi

Střešní sady Hubelino jsou kompatibilní i se stavebnicemi od jiných výrobců. Malí stavitelé je využijí i při hraní se sadami LEGO Duplo, Buggi, MEGA BLOKS nebo UNICO.

Střecha nemusí ale přikrývat jenom domečky. Prckové s ní oživí třeba i Hubelino kuličkodráhu. Kulička se tak místo do tunelu vydá na vyhlídkovou jízdu domem, věžičkou nebo oknem se stříškou.

Dílky mají jasně červenou barvu, podle které poznají střechu i ti nejmenší.

Všechny kostičky Hubelino jsou vyrobeny v Německu z ekologicky šetrného, kvalitního materiálu, takže zvládnou hraní i několika generací a k mladším ratolestem se jako dědictví dostanou ve slušném stavu.

Pokud máte doma malé inženýry, střešní sady se jim určitě budou hodit do stavebního repertoáru. Koupíte je v každém větším hračkářství nebo na e-shopech.

Podívejte se na další videa na našem YouTube kanále nebo rovnou klikněte na odebírat, ať už vám žádné video neuteče.

Dál čtěte:

Vítejte v Gothamu! LEGO Batman lampička vám pomůže u předčítání napínavých příběhů

Vítejte v Gothamu! LEGO Batman lampička vám pomůže u předčítání napínavých příběhů

Čtení napínavých příběhů potají pod peřinou. Znáte to taky? My jsme si v dětství svítili v lepším případě starou baterkou. Bylo to taky dobrodružství, ale teď nám na knihu svítí stylový LEGO hrdina. Vali jsme pořídili praktickou lampičku, kterou si připevní rovnou na knížku, a v článku si na ni posvítíme.

Bláznivý závod v bludišti: která HEXBug robotická myš dorazí dřív k sýru?

Bláznivý závod v bludišti: která HEXBug robotická myš dorazí dřív k sýru?

Už jste někdy viděli myší závody v bludišti? U nás jedny takové proběhly. Ale ne, neutekli nám neposední domácí mazlíčci. Testovali jsme robotické myšky od HEXBug, se kterými se pobaví děti i kočičí lovci. Podívejte se, jak robotické myšky dovádí v bludišti nebo prohání kočky.

Sestavte si domácí ZOO a staňte se ošetřovatelem nových Squismallows

Sestavte si domácí ZOO a staňte se ošetřovatelem nových Squismallows

Jemné a měkkoučké Squishmallows jsme vám už představili v jednom z předchozích článků. Teď se jejich rodinka rozšířila o nové členy. Někteří mají i své velké sourozence. Zveme vás do naší plyšové ZOO, kde vám Vali představí nové zvířecí osobnosti.